ZAMÓWIENIA DO 12:00 DOSTARCZAMY NASTEPNEGO DNIA ROBOCZEGO.
Dotyczy jedynie dostawy kurierem! Informacje

Przewagi konkurencyjne

BEZPŁATNA WYSYŁKA OD 350 zł

Król wie, że czasy są trudne, a koszty nieuniknione, więc część z nich chętnie weźmie na siebie. Oznacza to, że jeśli zrobisz zakupy za ponad xx zł, otrzymasz od nas darmową wysyłkę.

SATYSFAKCJA KLIENTA  

Królewski dwór sprzedażowy jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00, by służyć Ci odpowiedzią na każde pytanie! Niezależnie od tego, czy chcesz uściślić rozmiar serwetek, poradzić się przy wyborze kolorów balonów, czy zasięgnąć informacji o swoim zamówieniu, nasza służba dworska do spraw klienta chętnie Ci pomoże. Możesz również dokonać zamówienia telefonicznie. Jeśli więc nie masz dostępu do komputera, zadzwoń do nas pod numer  nawet teraz!

TOWAR DOSTĘPNY W MAGAZYNIE  

Co to oznacza? Zazwyczaj wszystkie nasze produkty znajdują się w magazynie, a jeśli któregoś zabrakło, zamówimy jego dostawę, która dotrze do nas w ciągu 5 dni.

GWARANCJA ZWROTU PIENIĘDZY

Jesteśmy świadomi, że czasami zamówiony produkt może okazać się inny niż oczekiwał kupujący. Dlatego bez względu na przyczynę, król HeliumKing zapewnia naszym klientom 100% gwarancję zwrotu pieniędzy za towar, który zostanie do nas odesłany do 14 dni od daty otrzymania. Wystarczy wysłać go nam w oryginalnym stanie, a my zajmiemy się resztą

PREZENT DO ZAMÓWIENIA   

Król z radością nagradza swoich popleczników prezentem wysyłanym do każdego zamówienia na kwotę wyższą niż xx zł.

DBAJĄC O ŚRODOWISKO

Król HeliumKing zawsze dokłada starań, by utrzymać nasze środowisko w jak najlepszym stanie. Oto niektóre z najważniejszych wprowadzonych przez nas zielonych zmian. Używamy opakowań odpowiednich do ponownego przetworzenia w przypadku ponad 90% sprzedawanych przez nas produktów. Podczas pakowania nie wypełniamy przesyłek niebezpieczną dla przyrody folią bąbelkową. Zastąpiliśmy ją bowiem kartonami i papierem, które nie zostały przez nas wykorzystane w inny sposób. Król zawsze jest chętny, by wdrażać nowe zielone zasady, jeśli więc masz jakiś pomysł, napisz do nas na adres info@heliumking.pl.