ZAMÓWIENIA DO 12:00 DOSTARCZAMY NASTEPNEGO DNIA ROBOCZEGO.
Dotyczy jedynie dostawy kurierem! Informacje

Przetwarzanie danych osobowych - GDPR

Sprzedawca – E-Fulfillment s.r.o., Vojenská 2, 040 01, Košice, IČO:51456818 DIČ: 2120709503 IČ DPH: SK2120709503 e-mail: info@heliumking.pl

Twoje dane osobowe (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, pliki cookies, preferencje dotyczące zakupów, a także wyrażone zainteresowanie produktami oraz informacjami na naszej stronie internetowej) będą wykorzystywane przez PartyDeko s.r.o. przez okres 10 lat od ostatniego zakupu, co pozwoli nam wyświetlać i wysyłać treści, informacje, a także interesujące i dopasowane do Ciebie nowości z naszej oferty. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych udzielana jest dobrowolnie. W ramach przetwarzania danych osobowych działamy w zgodzie z przepisami prawa we współpracy z wymienionymi firmami lub korzystając z ich narzędzi – Google, Facebook Ireland Ltd., Exponea s.r.o., Criteo Gmbh, Marketinger s.r.o., 2muse, s.r.o. – wszystko po to, aby w jak największym stopniu spełnić Twoje oczekiwania i zwiększyć Twoją wygodę poruszania się po naszej stronie internetowej.

 

Zgodę możesz wycofać w dowolnym momencie korzystając z opcji dostępnej w każdej otrzymywanej od nas wiadomości e-mail. Każda wiadomość elektroniczna zawiera bowiem link pozwalający na natychmiastowe zrezygnowanie z subskrypcji. Możesz również uzyskać od nas listę wszystkich posiadanych danych, a także zażądać ich korekty lub usunięcia. W przypadku jakichkolwiek problemów możesz również skontaktować się z Generalnym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych.

 

Ochrona danych osobowych jest dla nas ważna i podchodzimy do tej kwestii bardzo odpowiedzialnie. Jeśli nie wszystko jest dla Ciebie całkowicie jasne lub chcesz uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat ochrony twoich danych osobowych, skontaktuj się z nami pod adresem info@heliumking.pl, a my z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.